Pratite nas na Facebooku


Pratite nas na Twitteru

Djelatnici

dr.sc. Lidija Nikočević, ravnateljica
lidija@emi.hr

mr.sc. Tanja Kocković Zaborski, kustosica
tanja@emi.hr

Mirjana Margetić, viša muzejska pedagoginja - kustosica
mirjana@emi.hr

dr.sc. Ivona Orlić, kustosica
ivona@emi.hr

Tamara Nikolić Đerić, kustosica
tamara@emi.hr

Mario Buletić, kustos
mario@emi.hr

Dragan Dimovski, preparator
dragan@emi.hr

Nuša Hauser, dokumentaristica
nusa@cenki-cecii.com

Vesna Boldin, računovodstvo
vesna@emi.hr

Loredana Tepuš, spremačica

Irina Kivela Ukotić, suvenirnica i recepcija